13 C
Мюнхен
Пятница, 14 июня, 2024

Гнучкий металорукав для захисту електрокомунікацій

Рекомендуем

Додатковий захист електричного кабелю або оптичного волокна, що передає сигнал інтернет, вкрай важливий для деяких видів виробництва. Грамотно підібраний металорукав https://amperok.com.ua/cat_kabelenesuchi_systemy/cat_metalorukav/ дозволить організувати одночасно недорогий та ефективний захист дроту. Без необхідності придбання дорого броньованого кабелю. Крім цього, завдяки гнучкій структурі, рукав можна прокласти вздовж стін, усередині наявних електричних шахт або через перекриття.

Металевий рукав із додатковою ізоляцією

Промисловість випускає великий асортимент, щоб споживач міг вибрати захист під свої індивідуальні потреби. Як правило, основним фактором вибору є внутрішній діаметр рукава, який дозволить пропустити одну жилу певного діаметра або відразу кілька тонких кабелів. Додаткова ізоляція у вигляді оболонки ПВХ дає наступні переваги на практиці:

  1. Додаткова герметизація комунікації від підвищеної вологості.
  2. Гладка внутрішня поверхня забезпечує простоту прокладання кабелю.
  3. Поліпшені показники стійкості в агресивному середовищі експлуатації.
  4. Кабель добре чинить опір дрібним пошкодженням в процесі експлуатації.
  5. Усередині рукава не утворюється конденсат під час перепаду температур.

Додаткова полівінілхлоридна оболонка підвищує вартість гнучкого металевого рукава. Але, шляхом покращених характеристик експлуатації, у процесі роботи окремої, якісно захищеної лінії комунікації з нею не виникає жодних проблем. Саме тому даний вид захисту такий популярний у виробничому секторі, для підключення важливого обладнання.

Сфера застосування металорукаву

Одні з найкращих металевих рукавів мають додатковий цинковий захист та герметизуючий азбестовий шнур. Такий захист здатний витримувати широкий діапазон температур та убезпечити вибухонебезпечне виробництво від випадкового виникнення пожежі. Конструкційно рукав досить простий, але це не зменшує його важливість у прокладанні захищених контурів. Основними сферами використання варто виділити:

  • захист систем кондиціювання повітря;
  • прокладання підлог з підігрівом;
  • у монтажі систем витяжної вентиляції;
  • класичний захист електричних кабелів.

Особливо потрібний цей вид захисту у підключенні потужних електричних споживачів у виробничій сфері. Металевий, гнучкий рукав чудово пручається фізичному руйнуванню, у разі прокладки просто неба. Оптимальне рішення для підключення рухомих частин механізмів з електричним приводом.

Не пропусти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

- Реклама -

Новости