Транспортування меблів, техніки, габаритних предметів потребує ретельної підготовки, акуратного навантаження. За дотримання правил у новому офісі залишиться предмети зібрати та розмістити. Складнощі можуть виникнути з паперами підприємства, важливими документами. Втрата, псування може паралізувати роботу фірми, стати причиною штрафів, перевірок тому звертайтесь до https://gruz-taxi.com.ua/.
Щоб уникнути проблем, потрібно організувати систему:
- Попереднє сортування документів — особливо цінні екземпляри на час переїзду офісу краще здати на зберігання до банківського осередку. Папки покласти у великі палети. Чи не підшиті папери скласти в стопки за розмірами, призначенням. Потім помістити в коробки, промаркувати їх, наприклад, за належністю до відділів. Не варто транспортувати документи на полицях шаф, які не планують розбирати. У дорозі та при завантаженні вони можуть пошкодитися, загубитися.
- Упаковка — стопки можна обернути в товстий папір, закріпити упаковку, щоб не допустити втрати оригіналів. Потім можна розміщувати в коробки з товстого картону, бажано перев’язати мотузкою або стягнути скотчем. Для перевезення підходять дерев’яні ящики, сейфи. Щоб захистити вантаж від вологи та бруду, додатково використовують плівку. Якщо документообіг великий, краще залучити фахівців, які запакують папери, сформують палети.
- Маркування — на коробки нанесіть написи, які відповідають відділам, де вони зберігалися, шафам, де розташовувалися, на полиці заздалегідь наклейте стікери. У новому офісі легко розкласти папери, не виникне плутанини, простоячи в роботі.
- Опис – дозволить при розвантаженні проконтролювати наявність усіх коробок із документами.
Не варто приймати роботи у вантажників та підписувати акт, доки не переконайтеся, що вся тара з предметами, технікою, паперами на місці. Перевірте кузов машини, щоб не забути дрібних речей.
Поради, які допоможуть при переїзді офісу:
- Вивчіть усі пропозиції транспортних компаній — порівняйте ціни, умови, наявність додаткових послуг.
- Не треба економити на бригаді вантажників — від їхньої злагодженої роботи, професіоналізму залежить збереження речей, терміни заходу.
- Користуйтесь акціями та знижками перевізників – це скоротить витрати.
- Вивчіть відгуки.
- Проаналізуйте тариф — що більше додаткових опцій, то краще. Уточніть вартість послуги, як вона формується, залежить від відстані або загальної кількості годин.
- Обов’язково підпишіть договір із транспортною компанією — захист прав замовника, компенсація збитків у разі псування, втрати вантажу. У документі буде обумовлено терміни, дату виконання, умови співпраці.
- Розробка маршруту — важливий етап, коли потрібно визначити найкоротший шлях, щоб скоротити кількість рейсів.
- Машина – перевагою стане наявність спеціальних систем кріплень, тросів, фіксації для меблів, окремі місця для розміщення крихких вантажів, гаки.
Переїзд офісу краще запланувати на вихідний день, якщо можна все перемістити за одну добу. На дорогах мало пробок, можна контролювати перевезення вантажу у власному авто. Якщо не можна припинити роботу компанії, доцільно перевозити речі поетапно. Один день конкретний відділ, потім інший.