Грамотно підібрана техніка для ведення сільського господарства значною мірою підвищує врожайність усіх культур. Особливо важливу роль у здоров’ї рослин грає обприскувач Агропласт на https://hydromech.in.ua/agroplast. Грамотно підібраний за всіма необхідними технічними та експлуатаційними характеристиками, він ще не один раз виручатиме аграріїв. Достатньо надійний, він не вимагає частого та трудомісткого технічного обслуговування.
Особливості конструкції обприскувачів
Вибір багато в чому залежить від площі полів, що обробляються. Чим вона більша, тим більш масивними та професійними повинні бути обприскувачі. Щоб вони могли за короткий час опрацьовувати значні площі. Але при цьому досить швидко окупатися в експлуатації та не служити економічною вагою на балансі. Найпопулярнішими та затребуваними типами варто виділити:
- Навісне обладнання, що має найпривабливішу цінову категорію. Вимагає достатньо потужного трактора або причепа для встановлення.
- Причіпний аналог практично самостійний вид обладнання. Необхідний лише трактор для транспортування.
- Самохідний обприскувач використовується лише у тому випадку, якщо площа полів має значні характеристики. Економічно вигідна на перспективу.
При виборі варто враховувати характеристику та контури самого поля, а також ємність бака, в якому буде знаходитись рідина. Чим менше обладнання простоюватиме на додаткову заправку, тим швидше буде оброблено поле. Найменші витрати на паливо та мінімальний, природний знос обладнання загалом. Обприскувачі краще зберігати під захистом навісу або у закритому технічному приміщенні.
Сфера застосування практично
Основне призначення специфічного сільськогосподарського обладнання, захист рослин від шкідників та знищення бур’янів перед посадкою насіння. Але, якщо грамотно підібрати обприскувач, він матиме більш універсальні характеристики. Його можна використовувати не тільки двічі-тричі на рік:
- суттєве зменшення ручної праці з видалення бур’янів;
- підвищення врожайності просапних сільськогосподарських культур;
- максимально точне внесення рідких видів добрив у землю;
- боротьба з найрізноманітнішими шкідниками, комахами, грибками;
- розпилення інших рідин для підвищення росту рослин.
Принцип роботи устаткування досить простий. Залежно від вибору форсунок, розпилювач може розсіювати хмару рідини великою площею, або навпаки, концентрувати струмінь тільки на вузькому просторі. Тиск може створюватися як рідинним насосом, так й повітряним безпосередньо в ємності з рідиною.