13 C
Мюнхен
Пятница, 14 июня, 2024

Який капелюх потрібен Святому Миколаю?

Рекомендуем

Зима — це чарівна пора року, яку з нетерпінням очікують і малеча, і дорослі. Під час цього відомого свята, коли на порозі стоїть добрий чарівник Святий Миколай, діти тримають подих, а дорослі намагаються зробити все можливе, щоб святкування було справжньою казкою. Звісно, головним героєм святкування є сам Святий Миколай, про якого навіть найменші знають ще з пелюшок. Щоб зробити дитячі мрії реальністю, є два шляхи: взяти актора з досвідом або створити образ самостійно за допомогою родичів або друзів.Якщо ви оберете другий шлях, то варто мати надійного помічника, а підказка за посиланням https://billibons.com.ua/ua точно стане в пригоді. З таким партнером ви зможете легко створити ідеальний образ, який запам’ятається як дітям, так і дорослим.

Як впізнати

Деталі цього образу такі яскраві та впізнавані, що неможливо сплутати Святого Миколая з Дідом Морозом, Санта Клаусом або будь-яким іншим персонажем. Святий Миколай має реальний прототип і відзначається своєю відданістю служінню Богу. Його вбрання майже ідентично одязі священика, що робить його легко впізнаваним. Однак не лише сам одяг відіграє важливу роль у створенні цього образу. Найбільшу увагу привертає його спеціальна головна прикраса – митра. Цей головний убір завжди приваблює увагу дітей, оскільки не так часто вони бачать людей, що прикрашені схожим головним убором. Тому слід утриматися від зміни мітри на інші головні убори, як от шапка Діда Мороза або ковпак Санта Клауса.

Оберімо якісне

Багато матусь та бабусь майструють повноцінні карнавальні костюми з нуля. Та коли мова заходить про костюм Святого Миколая, справа стає не такою простою. Якщо ризу та інші частини одягу можна зшити, маючи деякі рукодільні вміння, розбратися з митрою потребує значно більше експертизи. Ця головна прикраса має складну конструкцію, оскільки її форма не відрізняється простотою ліній. Для того щоб митра виглядала достойно, важливо забезпечити їй стійку форму. Тому, краще не ризикувати і придбати готову митру, особливо з урахуванням того, що у інтернет-магазині «Біллі Бонс» великий вибір цих аксесуарів. Якісна митра повинна бути охайною, з багатою прикрасою у вигляді вишивки або золотого та сріблястого мережива. Митра одягається на парик, тому важливо вибрати розмір з цим урахуванням. Колір головного убору має відповідати загальному колірному рішенню одягу та ідеально поєднуватися з ним. Не менш важливим є якість пошиття. У митрі не повинно бути жодних деформацій чи виходящих ниток, якщо вона виготовлена якісно.

Вибір між шапкою та митрою

Якщо вам здається, що митра – це забагато, вам може сподобатися вишукана шапка. У такому випадку ви зможете використовувати цей більш універсальний головний убір для створення образу Діда Мороза, оскільки митра не є таким універсальним вибором.

Закінчений образ

Щоб ваш Святий Миколай був бездоганним, подбайте про навіть найменші деталі костюма. Не обійдіть своєю увагою сріблясто-білу перуку, розлогу бороду, мішок для подарунків. День Святого Миколая – це свято, якого чекають цілий рік, тому не варто економити на вбранні його головного героя.  Колоритний костюм неодмінно залишиться в пам’яті всіх учасників свята і принесе кожному з них безліч позитивних емоцій. Ці елементи разом складають характерний образ Святого Миколая, який відомий та всесвітньо узнаваний. Не забувайте також про усмішку та доброту, які є ключовими елементами його персони.

Не пропусти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

- Реклама -

Новости