5.5 C
Мюнхен
Четверг, 18 апреля, 2024

Кредит під авто без конфіскації транспорту

Рекомендуем

Додаткові фінанси можуть знадобитися практично будь-якої миті життя. Маючи власну легкову машину або мікроавтобус, автоломбард може оформити кредит під заставу автомобіля. На відміну від класичних ломбардів транспорт залишається у його власника. Це особливо важливо, якщо машина використовується для роботи.

На яку суму може розраховувати водій

Не завжди власнику машини потрібна повна вартість транспортного засобу. Але, знати, яку суму можна розраховувати у разі потреби необхідно багатьом. Попередня оцінка можлива дистанційно, без потреби фізичного відвідування ломбарду. Щоб попередньо оцінити фінансові можливості своєї машини щодо отримання кредиту, необхідно знати наступну інформацію щодо свого транспортного засобу:

  1. Вказати точну марку свого легкового автомобіля, мікроавтобуса.
  2. Вибрати зі списку модель, їх може бути багато.
  3. Вказати точний рік випуску транспортного засобу.
  4. Фізичний стан автомобіля: на ходу або стоїть у гаражі.
  5. Ввести відповідні дані у поля на сайті та натиснути клавішу «розрахувати».

Оцінювальна сума може використовуватися для подальшого розрахунку кредиту та сум виплати, щоб його погасити у відведені терміни. Не обов’язково брати максимально доступну суму кредиту https://rsg.ua, якщо вам потрібна менша фінансова допомога. У майбутньому кредит буде набагато простіше повернути без додаткових фінансових труднощів у сім’ї.

На які цілі можна взяти позику

Фактично, водій може розпоряджатися отриманою сумою грошей на власний розсуд. Ломбард ніяк не регламентує та не контролює водія. Власник транспорту розпоряджається отриманими фінансами самостійно, без додаткового банківського чи іншого контролю. Найпопулярнішими цілями отримання кредиту варто виділити:

  • ремонт автомобіля, що використовується у комерційних цілях;
  • затримка заробітної плати на основній роботі автомобіліста;
  • раптові фінансові витрати, пов’язані з сім’єю;
  • купівля нерухомості, нестача останньої суми для оформлення угоди;
  • хвороба родича та необхідність термінового лікування.

Особистий автомобіль, це не тільки зручний і комфортний засіб пересування, а й фінансове вкладення. Якщо не вдається взяти кредит під заставу нерухомості, легкова машина або мікроавтобус будуть чарівною паличкою, яка підтримає сім’ю у складний період життя. Машина, при цьому, залишається у власника, він може користуватися нею, як і до отримання позики. Не відмовляючись від повсякденних поїздок містом, або за його межами.

Не пропусти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

- Реклама -

Новости