21.7 C
Мюнхен
Понедельник, 22 июля, 2024

Видалення комах з кузова авто за допомогою FreshGlow CarsLine 

Рекомендуем

У процесі повсякденних поїздок на власній чи комерційній машині, на лобовому склі, бампері та лакофарбовому покритті поступово накопичуються різноманітні забруднення. Найбільш стійкими є комахи, які у великій кількості можуть бути на заміських дорогах. Засіб для видалення комах із кузова машини FreshGlow CarsLineчудове рішення, але він не завжди може бути під рукою у водія.

Як впорається власними силами

Особливо сильно від комах страждають любителі тривалих поїздок та туристи. У вечірній час, коли комахи особливо активні, навіть коротка поїздка на великій швидкості у сільській місцевості може дати неприємний результат. Комахи настільки міцно тримаються за лакове покриття, що відмити зі звичайною водою не завжди реально. Завжди ризик пошкодити лакове покриття кузова або бампера. Є кілька загальних рекомендацій, які варто взяти на озброєння водіям:

  • проводити очищення тільки після повного остигання двигуна, кузова авто;
  • повністю відмовитися від абразивних речовин або твердих металевих щіток;
  • не залишати комах на кузові протягом тривалого часу, кілька днів;
  • чим новіша фарба, тим простіше видалити комах із поверхні;
  • найпростіше очистити від слідів поверхню лобового скла.

Якщо комахи прилипли до поверхні кузова нещодавно, можна поплутатися відмити їх за допомогою теплої води та звичайного автомобільного шампуню. Попередньо замочити кузов та нанести на особливо забруднені місця шар піни. Вона розм’якшить основу та дозволить без пошкоджень очистити лакофарбове покриття свого автомобіля.

Перевага спеціальних засобів професійної автохімії FreshGlow

Хімічна промисловість випускає різні рідини для догляду за зовнішньою поверхнею кузова і внутрішнім салоном легкового або вантажного авто. Правильно підібрані кошти суттєво полегшать життя водія. Гарантуючи швидке та без наслідків видалення комах. У тому числі тих, що прилипли до фарби та тримаються протягом тривалого часу. Головними перевагами спеціальних засобів варто виділити:

  1. Нанесення рідкої речовини на поверхню за допомогою спрею.
  2. На хімічному рівні розчиняє всю органіку, без псування фарби.
  3. Підходить для скла, лакофарбового покриття, пластику, хрому.
  4. Не вимагає промивання великою кількістю проточної води.
  5. Можна використовувати для чищення локальних ділянок автомобіля.

Зручна упаковка у вигляді пляшечки з механізмом розпилення дозволить возити із собою засіб у багажнику чи бардачку. Підтримка автомобіля в чистоті буде справою лише кількох вільних хвилин. Засіб суттєво економить гроші на необхідності регулярного відвідування автомобільного миття з використанням дорогих засобів видалення стійких плям.

Не пропусти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

- Реклама -

Новости