2.1 C
Мюнхен
Пятница, 8 декабря, 2023

Піца як мистецтво

Рекомендуем

Якщо ви любите готувати вдома піцу, раджу вам переглянути документальний серіал Netflix «Chef’s Table: Pizza». У сезоні беруть участь шість шеф-кухарів з усього світу, де розглядаються їхні індивідуальні стилі приготування їжі, джерела натхнення та те, що привело їх до нинішнього статусу одних зі світових експертів у всьому, що стосується піци.

Враховуючи виняткову лінійку шеф-кухарів, не дивно, що серед них є Габріеле Бончі з Риму, Італія. Знаменитого шеф-кухаря у своїй країні, Бончі називають «Мікеланджело піци».

Все, тому що, для Bonci піца – це не просто піца. Досвідчений шеф-кухар, згідно з вебсайтом Bonci USA, розробив понад 1500 рецептів піци, заснував кілька ресторанів і значною мірою — як вказує «Chef’s Table: Pizza» — переосмислив ідею римської піци, піднявши її на новий рівень.

Габріеле Бончі зосереджується на римській фірмовій піці al taglio, яка, згідно з Атласом смаку, є новішим різновидом римської піци, винайденої в 1950-х роках, випікається на прямокутних деках і продається нарізаною на квадрати або прямокутники. Основний секрет гарної піци це звісно ж тісто, але як правильно приготувати тісто на піцу? В кожного шефа свій секрет.

Римська піца є популярною вуличною їжею, і під художнім дотиком Бончі ця страва піднесена винахідливими комбінаціями та несподіваними інгредієнтами. Але в перші кілька хвилин епізоду «Chef’s Table: Pizza» швидко стає очевидним, що хоча Бончі любить піцу, він вважає її засобом досягнення мети більше, ніж будь-що інше.

Pizza al taglio, як він пояснив в ексклюзивному інтерв’ю Mashed, особлива своєю «сучасністю, жестом її нарізання, жестом ділитися нею з іншими, задоволенням вирішувати, скільки її з’їсти», але для його цілей, справжня цінність полягає в іншому. «Завдяки своїй популярності він міг би стимулювати розвиток більш здорового та етичного сільського господарства», — сказав він. «Кожна форма для піци відповідає 10 квадратним метрам обробленої землі як з овочами, так і з пшеницею».

Коли молодий Бончі почав шукати їжу, на якій би спеціалізувався, щоб привернути більше уваги до сільськогосподарської системи Італії, продуманого споживацтва та уважного харчування, він вибрав піцу — тому, що «після хумусу це найбільш споживана страва у світі». Він додав: «Я завжди вважав їжу політичним жестом — не партійним, а політичним».

Не знаєте, що замовити з меню? Bonci рекомендує вам спробувати смажену карбонара, яка, мабуть, найпопулярніша страва після піци. Що стосується улюбленого сорту піци Бончі, він сказав: «Червона піца — з томатним соусом — з підпаленими краями».

За словами Бончі, розповісти свою історію під час знімання фільму «Стіл кухаря: піца» було складним завданням: «Це був вихор емоцій, багато страху. Я абсолютно не уявляв, яким може бути кінцевий результат. Я б сказав, що це майже боляче». Крім кулінарних вправ Бончі, в епізоді розповідається про його особисті труднощі та емоційний розвиток, обидва з яких прийшли разом із його зростанням слави. Однак у майбутньому він каже, що він зосереджуватиметься виключно на «сільському господарстві», і він усе ще прагне досягти того результату, який змусить його пишатися найбільше у своїй кар’єрі.

Не пропусти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

- Реклама -

Новости