Як вибрати классичну гітару?

Сьогодні музичні магазини пропонують величезний вибір гітар. Очі розбігаються так, що не тільки новачкам, але і професіоналам важко визначитися з тією, яку варто придбати. Тому ми написали статтю, щоб вам було легше вибрати класичну гітару. Сподіваємося, вона стане для вас корисною.

Отже, на що ж варто звернути увагу при виборі гітари? Більшість гітар можна поділити на дві категорії: класична і вестерн-гітара. Зараз ми пройдемося по основним їх відмінностям.

1. Гр іф

Класична гітара спеціально заточена для гри пальцями. Саме через це відстань між струнами у неї ширше. Стандартна ширина грифа вестерн-гітари — 43 мм, а класики — 52 мм.

2. Струни

У класичної гітари верхня дека тонше. Також їй властива веерообразная геометрія пружин, що дозволяє синтетичним струнах розгойдати деку, так гітара починає звучати. Металеві струни для класики не призначені. А жильні струни має саме в естерн-гітара.

Зараз поговоримо поглиблено про класичній гітарі. Для початок зрозумійте, які цілі буде закривати інструмент. Класична гітара підійде вам, якщо:

— ви збираєтеся йти в музичну школу освоювати класичний напрям музики. Все , чого будуть там вчити, призначене саме для класичної гітари;

— будете грати певний репертуар. На класиці можна зіграти практично все, що завгодно, але якщо ви хочете виконувати академічний репертуар, фламенко, то вибір однозначно падає на класичну гітару;

— хочете домогтися конкретного звуку. Нейлонові струни звучать своєрідно: не так яскраво, як металеві, але виразно і глибоко.

Так як більшість людей орієнтуються на відповідність ціна-якість, розділимо гітари саме за цими категоріями.

Вогнищеві інструменти

Ці гітари зроблені з дешевий панелі і коштують дешевше за все. Лади забиті аби-як, чи не заполірована тощо. Вогнищевий інструмент не брендовий. Його не роблять на торговельні мережі, тому що ні один дорожить з воей репутацією власник не продаватиме такі товари.

Учнівські інструменти

Підійдуть ідеально для тих, хто хоче освоїти інструмент. Деки в цій ціновій категорії зроблені з ламінату. Для новачків рекомендується брати саме цю гітару, так як вона не вимагає особливого догляду.

Студентські гітари

Наймасовіша категорія. Починаючи з них, можна говорити вже про гітари для професійної гри. Це інструменти, верхні деки яких робляться з масиву, а нижні ламіновані.

Ось ці гітари ідеально підійдуть для новачків, а остання категорія ще і для тих, хто хоче займатися інструментом більш серйозно.

Перед тим як вибирати інструмент в магазині, врахуйте такі деталі:

— зовнішній вигляд гітари. Подивіться: чи є тріщини, приклеєний чи струнодержате ль рівно, без щілин, кілки повинні крутитися легко. Також у гітари не повинно бути горба.

— технічна частина. Переконайтеся, що всі ноти звучать рівно, чисто, висота струн не доставляє дискомфорту.

Тепер ви знаєте, як варто вибирати гітару. Ми сподіваємося, чт про гра на цьому музичному інструменті принесе вам безліч задоволення та натхнення. Ну а якщо ви вже зважилися купити саме її, дивіться якісні та доступні музичні інструменти в музичному магазині з доставкою: https://colorsoundshop.com/