25.5 C
Мюнхен
Четверг, 20 июня, 2024

З чого зроблені кранові ваги та способі індикації показників зважування

Рекомендуем

Кранові ваги

Використовують кранові ваги частіше на підприємствах по виготовленню металлу. Це можуть бути приймальні підприємства металобрухту, заводи по виготовленню виробів із метала, маленькі підприємства. Кранові ваги також використовують в будівельній сфері для зважування різноманітних матеріалів. Також кранові ваги використовують для зважування інших матеріалів: мішки біг-беги, в сільськогосподарські матеріали; контейнери в портах та багато іншого, де необхідне зважування та є можливість використання підйомного крану.

Кранові ваги можуть бути різних типів, але всі вони в основному електронні. Механічні кранові ваги зараз використовуються дуже рідко, навіть замість кантерів, якими раніше зважували вантаж — зараз використовують електронні міні-кранові ваги.

Типи кранових ваг

За способом виводу інформації про вагу кранові ваги поділяються на пристрої з таблом на панелі ваг, або з відображенням ваги на пульті управління.

Переваги використання ваг на пульті в тому, що з пульта можна передавати інформацію про зважування в облікову систему підприємства та навіть контролювати “приховані” зважування. Також ваги з індикацією ваги на пульті стануть вам у пригоді, якщо кран піднімається надто високо і показать ваги на самих вагах просто не видно, а також при використанні ваг при яскравому сонці.

Переваги використання ваг з індикацією ваги на вагає — є їх менша ціна у порівнянні із вищевказаними вагами.

Матеріал виготовлення ваг

Багато бюджетніх ваг виготовляються із тонкого металосплаву та мають меншу стійкість до пошкоджень, іноді зустрічаються навіть пластиковий корпус ваг, але що там можна казати за їх якість таких ваг та терміну їх використання. Кранові ваги частіше використовуються у важких виробничих умовах, можуть падати чи битися об стіни, тому, підбираючи кранові ваги необхідно приділяти більшу увагу матеріалу, з якого вони використовуються.

Середній сегмент ваг має більш якісну та надійнішу електроніку та в зазвичай сталевий корпус, який має високу ударостійкість.

Високий ціновий сегмент ваг вже для примхливих покупців, які потребують підвищену стійкість ваг, наприклад корпус таких ваг може бути з нержавіючої сталі, або сплавів із додавання титану для підвищення прочності ваг. Такі ваги можуть бути захищеними від впливу зовнішнього середовища та мати високий рівень захисту від потрапляння пилу та вологи у корпус ваг.

Додатково кранові ваги можуть бути обладнані деталями, що поширюють сферу використання ваг: наприклад, захисний кожух необхідний для роботи у гарячих цехах; вай-фай-модуль для підключення ваг до комп’ютера а також для поєднання кількох ваг в єдину систему обліку та багато іншого.

Зазвичай ви можете навіть не здогадуватися про всі можливості кранових ваг, але різноманітність моделей і їх функціоналу збільшується щороку з огляду на зміну потреб користувачів. Тому не соромтеся задавати питання продавцю-консультанту та назвіть весь функціонал, який потрібен вагам на вашому підприємстві, тоді він зможе підібрати для вас максимально відповідне вагове обладнання.

Не пропусти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

- Реклама -

Новости