Столиця України, незалежно від найрізноманітніших економічних та політичних складнощів, продовжує стрімко розвиватися та розростатися. Тільки за останні 10 років з’явилися цілі масиви багатоповерхових будинків. Нові квартири мають попит, і в цьому велика заслуга не тільки забудовників, а й політиків https://gordonua.com/tags/vlada-molchanova.html. зміни в законодавстві дозволили одночасно розв’язати руки підрядникам, та поліпшити цінову політику на нове житло.
Розвинена інфраструктура міста
Бюджетні кошти йдуть на безліч корисних речей та дій у розвитку й оновленні існуючої інфраструктури Києва. Не на останньому місці грає роль благодійність. Саме ці гроші в окремо взятих районах йдуть на будівництво спортивних майданчиків, як для дітей, так і для дорослих людей. Розвивається інфраструктура й в інших напрямках:
- Забудовники житла грамотно проектують та реалізують багаторівневі стоянки для легкового транспорту.
- Роблять максимально зручними під’їзні шляхи, як для мешканців багатоповерхового будинку, так й для комунальних служб.
- Намагаються не перевантажувати існуючі водопровідні та каналізаційні комунікації.
- Облагороджують територію, щоб вона гармонійно вписувалася в обличчя міста.
- Роблять місто пристосованим для людей з особливими потребами.
Сучасне житло не повинно бути безликим, непривабливим як у минулому. Багато житлових комплексів мають власне обличчя, пізнаване не тільки по фотографіях в рекламному проспекті, але й в реальності. У такому комплексі хочеться жити.
Розвиток парків та місць культурного відпочинку
Місто не повинно бути тільки місцем для роботи й сну. У кожному районі повинні бути свої невеликі парки, сквери та місця спокійного відпочинку. Старі парки облагороджуються, а в нових мікрорайонах обов’язково залишається місце для майбутньої культурної інфраструктури. Гроші на це беруться не тільки з міського бюджету, але й з забудовників, через те, що самостійно вони не завжди це роблять. Цільова витрата грошових коштів дозволяє домогтися наступних успіхів:
- парки, сквери та місця відпочинку будуються там, де вони необхідні;
- дитячі садки та школи з’являються в нових мікрорайонах;
- поруч з будинками обов’язково необхідна поліклініка або лікарня;
- частина коштів залишається на підтримання об’єктів у належному технічному стані.
Але й забудовники вносять свою позитивну частину в поліпшенні інфраструктури міста. Ще на стадії планування будівництва вони грамотно продумують відведення осадових вод від тротуарів та проїжджої частини. На відміну від старої частини міста, в нових мікрорайонах рідко можна побачити калюжі, вода практично відразу потрапляє в зливову каналізацію. Сучасне обличчя міста, нехай й не відразу, але поступово поліпшується. Роблячи життя в столиці комфортним та безпечним.