15.5 C
Мюнхен
Суббота, 13 июля, 2024

Замінити серцевину дверного замка

Рекомендуем

Вхідні двері – важливий елемент безпеки будь-якого міського та заміського житла. Але, під час повсякденної експлуатації може виникнути потреба замінити серцевину Львів, через несправність або власник загубив останній комплект ключів. Самостійно зробити це не так просто, як може здатися, на перший погляд. Є велика ймовірність, що самостійні спроби призведуть до втрати роботоздатності замка в цілому.

В яких випадках потрібно запросити майстра

Замок, його основна частина серцевина, може залишатися робочим протягом досить тривалого часу. Достатньо один або двічі на рік змащувати механізм, щоб він не отримував додаткових факторів які зменшують термін експлуатації. В реальному житті на цілісність механізму можуть впливати десятки чинників. Аварійне відкриття замків Львів може знадобитися в наступних випадках:

  1. В замковій щілині знаходиться будь-який предмет.
  2. Ключ застряг під час спроби відкрити двері.
  3. Неможливо провернути ключ та серцевину.
  4. Відкрити замок Львів після втрати ключа.
  5. Заблоковані двері з невідомих причин.

Майстер має не тільки великий досвід роботи з різноманітними замками, але й необхідний інструмент. В багатьох випадках вдається дістати предмети з щілини, але при цьому не пошкодивши серцевину. Після змащування, замок продовжує нормально функціонувати. Відкриття замків Львів можливо не тільки для вхідних дверей, але й у випадку з офісними приміщеннями.

Допомога автомобілістам

Більшість легкових та вантажних машин, автобусів та пікапів мають механічні замки зачинення дверей. Вони теж, під час повсякденної експлуатації можуть заклинити, та заблокувати вхід у власний транспортний засіб. Щоб не лишати авто без нагляду просто на вулиці, краще викликати майстра. Аварійне відкриття замків авто Львів не займає багато часу:

  • відмиканню піддаються двері водія або пасажира;
  • можлива заміна головної деталі на робочий аналог;
  • видалення предметів та поновлення функцій серцевини;
  • відкриття замків різного ступеню складності;
  • збереження цілості лакофарбового покриття авто.

Достатньо відвідати сайт компанії «ЗамочОК» – служби яка здійснює аварійне відкриття замків в м. Львів, Ужгород, Дрогобич, Трускавець, Стрий, Самбір, Східниця, Борислав, Меденичі, та своїми словами описати проблему, назвати адресу, щоб підготовлений майстер з необхідним інструментом міг допомогти власнику квартири, офісу чи автомобіля. Відкрити замок Львів актуальна послуга для всіх, хто не хоче стикатися з необхідністю ламання дверей чи вибиванню скла.

Не пропусти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

- Реклама -

Новости