Зміцнення стін будь-якої будівлі

Під час експлуатації частого будинку, одноповерхового або з декілька ми поверхів, навантаження на стіни може призвести до появи перших ознак втрати цілісності конструкції. Навіть невеликі тріщини в стінах згодом призведуть до аварійного стану будинку. Щоб цього не трапилось, варто завчасно подбати про те, щоб обрати максимально ефективний метод покращення міцності стін. Крім того, метод можна застосувати для нової будівлі, щоб підвищити стійкість дому до можливих ударних навантажень.

В яких випадках зміцнення обов’язкове

Безпека власного будинку та комерційної будівлі відіграє важливу роль в комфорті під час повсякденної експлуатації. Ще під час зведення стін можна побачити окремі чинники, які згодом будуть негативно впливати на будівлю в цілому. Крім того, вже чинна будівля може бути не розрахована на додаткове навантаження створене побутовими пристроями. Основними причинами для зміцнення спеціальними металевим армуванням:

  1. Розташування поблизу залізничної колії з інтенсивним рухом.
  2. В місті таку потенційно загрозу може викликати трамвайна лінія.
  3. Нестабільні ґрунти з переважним вмістом піску чи з підвищеною вологістю.
  4. Поруч розмістилось активне виробництво, або будівельний майданчик.
  5. Сама по собі будівля має напрочуд тонкі стіни з цегли або блоків.

Тріщини можуть з’явитися під час виконання планових або аварійних ремонтних робіт. Не варто впадати в крайнощі, продавати будинок, намагатися його зміцнити дорогими методами чи починати замислюватися над новим будівництвом. Існують відносно прості засоби з технологічно сучасним рішенням.

Зміцнення по всій площині

Під час виконання ремонтних робіт по ліквідації негативних наслідків від тріщин, будуть застосовуватися спеціальні армуючи вставки. Їх монтаж настільки простий, що не потребує багато часу та застосування дорогого та важкого інструменту. Компанія виробник випробувала технологію та успішно її реалізовує в країнах Європи та Азії. Головними перевагами варто виділити:

  • мінімальні грошові витрати на матеріали;
  • армування не вплине негативно на зовнішній вигляд будинку;
  • довгострокове рішення наявної проблеми з будинком;
  • ремонт можна зробити в будь-який сезон;
  • укріплення по всій площі опорної стіни.

Останній фактор особливо важливий. Після виконання робіт будинок перетвориться на суцільну несучу конструкцію. Подальші навантаження на стіни будуть розподілятися по великій площі, гарантуючи відсутність майбутніх тріщин.